OBRAZOVNI CENTAR FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE  OBJAVLJUJE  UPIS NOVE GRUPE POLAZNIKA ZA STICANJE UEFA B DIPLOME

Program za sticanje UEFA B diplome za fudbalskog trenera obuhvata ukupno  138 časova Predavanja se održavaju u nastavnom centru Kragujevac

Dokumentaciju dostaviti lično ili poštom na adresu Kneza Miloša 31. Kragujevac
UPIS KANDIDATA od 21.08. do 08.09.2017 godine
Objavljivanje liste primljenih kandidata je 18.09.2017 godine
Kurs počinje 25.09.2017 godine u Kragujevcu
Cena kursa je 100.000,00 dinara ( 1.rata u iznosu od 30.000,00 dinara plaća se prilikom upisa kandidata )
Sve potrebne informacije možete pročitati na sajtu WWW.FSRZS.COM ili dobiti od sekretara OFT FSRZS , Ćurčić Gorana, na .tel. br. 065 / 90-100-21 svakim radnim danom u vremenu od 07 30 do 15 30

Troškovi službenih lica u ovom kolu se plaćaju u visini naknada 2.gradsle lige
3.kolo Parovi  KUP-a – početak u 16:00
20.09.2017
Žeželj : Erdoglija 1931
Azbest : Arsenal
Sušica : Ćava
Bagremar :
Kutlovo
Slavija : Sloga Lužnice 2016
Šumadija 1934 : Budućnost
Šumadija 1903 : Divostin

Žreb za 3.kolo KUP-a održaće se 14.08.2017 ( ponedeljak ) u prostorijama FSG Kragujevca sa početkom od 13:00
2.kolo Rezultati KUP-a
12/13.08.2017
13.08.2017 Žeželj 3:2 Bukorovac
13.08.2017 Ćava 3:0 Kolonija
12.08.2017 Bagremar 6:5 pen 21.Oktovar
13.08.2017 Srbija 5:6 pen
Erdoglija 1931
12.08.2017 Budućnost 2:0 Maršić
13.08.2017 Sloga Lužnice 2016 3:2 Jadran
13.08.2017 Sloga (D) 7:8 pen Azbest
13.08.2017 Kutlovo 5:3 pen Mladost (P)
13.08.2017 Dobrača 1:3 Šumadija 1934
Slobodna ekipa Divostin

Službena lica  za KUP utakmice – OTVORI OVDE

1.kolo Parovi KUP-a ( početak utakmica 18:00)
05/06.08.2017
05.08.2017 21.Oktovar 3:0 Vodojaža
06.08.2017 Bukorovac 3:1 Borac (D)
06.08.2017 Erdoglija 1931 4:0 Korićani
06.08.2017 Kolonija 3:0 pf
Seljak 1928
05.08.2017 Bratstvo 1975 1:2 Ćava
06.08.2017 Zastava
0:2 Bagremar
06.08.2017 Pobeda 1926 6:7 pen Žeželj
06.08.2017 Maršić 3:2 Šumadinac KG
06.08.2017 Sloga Lužnice 2016 3:1 Vinogradi DB
06.08.2017 Partizan (C) 0:3 Budućnost
06.08.2017 Azbest 3:0 Seljak (C)
06.08.2017 Jadran 1:0 Hajduk
06.08.2017 Sloga (D) 6:1 Borac (NM)
06.08.2017 Jedinstvo 0:6
Srbija
06.08.2017 Šumadija 1934 5:1 Sloboda (G)
06.08.2017 Divostin 3:1 Kremenac
06.08.2017 Košutnjak 4:5 pen Dobrača
06.08.2017 Mladost (P) 3:0 pf Šumarice 2008
Slobodna ekišpa
: Kutlovo

Delegati  za KUP  utakmice - OTVORI OVDE
Žreb za 2.kolo KUP-a održaće se 07.08.2017 ( ponedeljak ) u prostorijama FSG Kragujevca sa početkom od 13:00

Obavestavaju se sudije i delegati gradskih liga da će  se pripreme za seminar održati u Četvrtak i Petak 3/4.08.2017 god. u prostorijama “Crvenig Krsta” u Kragujevcu i to:

DELEGATI: Četvrtak i Petak 03/04.08.2017. od 17,00 do 19,00 časova.

SUDIJE:       Četvrtak i Petak 03/04.08.2017. od 19,00 do 21,00.

Rukovodstvo SSOS-FSGK